Bize nasıl ulaşmak istersiniz?

Avant Maya

Avant Maya, ısıtma, soğutma, iklimlendirme, havalandırma ve yangın söndürme sistemlerinin projelendirilmesi, uygulaması gibi konularda profesyonel olarak danışmanlık, taahhüt, satış ve teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

Lets's Encrypt SSL

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Site içerigi izinsiz olarak kullanılamaz. Bu web sitesi bir Avant Maya AŞ. iştirakidir. Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logolar ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.

HVAC Sistemleri

AVANT MAYA

HVAC SİSTEMLERİ

Hvac, kelimesinin ingilizce dilinde “Heating Ventilating and Air Conditioning” kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş kısaltmadır. Havalandırma sektörünün tüm dallarını kapsar. Ayrıca Makine mühendisliği alanında bir alt kol olan tesisat mühendisliği kapsamında değerlendirilmektedir.

ISITMA

Heating

Isıtma sistemleri, kullanım mekanlarının istenen sıcaklıkta tutulabilmesi için iç ortamdan dış ortama olan ısı kaybının karşılanması prensibi ile çalışan sistemlerdir.

HAVALANDIRMA

Ventilating

Kapalı bir ortamın havasını değiştirmek maksadıyla farklı yöntemlerle, çeşitli araçlar kullanarak dışarıdan temiz hava akımının içeriye alınırken, aynı anda içeride birikmiş havanın tahliyesi işlemine havalandırma deriz.

SOĞUTMA

Air Conditioning

Bir maddenin veya ortamın sıcaklığını, onu çevreleyen ortamın sıcaklığının altına indirmek ve orada muhafaza etmek üzere ısısının alınması işlemidir.

Ücretsiz Keşif

Yapınıza en uygun HVAC çözümünü bulmanıza yardımcı olalım.

UYGULAMA ESASLARIMIZ

NASIL YAPARIZ?

HVAC ( Heating Ventilating and Air Conditioning) ısıtma, havalandırma ve iklimlendirmeyi içeren, fabrika, hastane, alışveriş merkezi gibi yaşam alanın ve enerji tüketiminin yoğun olduğu yerlerde geniş uygulama alanları bulan bir sistemdir.Binaların yapısına göre HVAC için harcanan enerji toplam enerjinin %15 ila %60’ını oluşturur. Bu nedenle HVAC sistemlerinin optimizasyonu enerji verimliliği açısından oldukça önemlidir.

  • Enerji verimliliği ve kontrolü için olmazsa olmazdır.
  • İşletme maliyetlerini minimize eder.
  • En iyi konfor şartları ancak HVAC sistemleri tarafından oluşturulabilir.
  • Personel giderlerini azaltır, tek merkezden yönetim imkanı sunar.
II

02. PROJE

İhtiyaçlara yönelik çözümlerimizin projelendirilmesi

IV

04. UYGULAMA

Projelendirilmiş taahhütlerin uygulanması ve devreye alınması

I

01. KEŞİF

Uygulama yapılacak alanın tespiti ve incelenmesi

III

03. TAAHHÜT

Projelendirilmiş uygulamaların sözleşme dahilinde taahhüt edilmesi

ÇÖZÜM ORTAKLARI

HVAC çözümleri geliştirdiğimiz iş birlikteliklerimiz

HVAC Sistemleri

NASIL

YARDIMCI

OLABİLİRİZ?