Avant Maya, ısıtma, soğutma, iklimlendirme, havalandırma ve yangın söndürme sistemlerinin projelendirilmesi, uygulaması gibi konularda profesyonel olarak danışmanlık, taahhüt, satış ve teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Site içerigi izinsiz olarak kullanılamaz. Bu web sitesi bir Avant Maya AŞ. iştirakidir. Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logolar ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.

Isıtma Sistemleri

AVANT MAYA

ISITMA SİSTEMLERİ

Isıtma Sistemleri, gazlı ve elektronik sistemlerin gelişmesi ile birlikte yerden ısıtma, merkezi ısıtma, duvardan ısıtma, radyant ısıtma v.b farklı ısıtma sistemleri geliştirilmiş ve tarafımızca uygulanır hale gelmiştir.

Merkezi Isıtma

Sistemleri

Merkezi Isıtma Sistemi, bir merkezden (Örn: kazan dairesi) elde edilen ısı enerjisinin, boru sistemi vasıtası ile binalara dağıtılarak, birbirinden bağımsız bölümlerin ısıtılmasını sağlar.

Endüstriyel Isıtma

Sistemleri

Belirli bir endüstriyel üretim sürecine etkili bir şekilde ısı sağlamak için gerekli teknolojileri birleştiren endüstriyel ısıtma sistemleri, son ürünün kalitesini garanti eden, üretkenliği en üst düzeye çıkaran ve enerji maliyetlerini en aza indiren bir ısıtma sistemleri çözüm şeklidir.

Yerden Isıtma

Sistemleri

Yerden ısıtma sistemi, mekandaki ısı kayıplarını, zemin betonu içindeki borularla ısı kaynağından aldığı enerjiyi zemin altına yayarak dağıtan, zemini dolayısı ile ortamı ısıtan bir ısıtma sistemidir.

Ücretsiz Keşif

Yapınıza en uygun Isıtma Sistemleri çözümünü bulmanıza yardımcı olalım.

Açık Alan

Isıtma Sistemleri

Açık alan ısıtma sistemleri, işletmelerin sahipleri tarafından müşteri konforu için kış aylarında tercih edilir.

Kapalı Alan

Isıtma Sistemleri

Kapalı alan ısıtma sistemlerinde radyant ısıtıcılar, seramik ısıtıcılar, boru özelliği olan radyant ısıtıcılar kullanılır. Bu ısıtıcıların tamamı çok iyi derecede yanarlar, çalışma verimleri yüksektir.

Bireysel Isıtma

Sistemleri

Evinizin ya da işyerinizin, ısıtma ve sıcak su ihtiyacını belirleyerek sizin için en uygun olan çözümü sunmaktayız.

UYGULAMA ESASLARIMIZ

NASIL YAPARIZ?

Isıtma sistemleri, kullanım mekanlarının istenen sıcaklıkta tutulabilmesi için iç ortamdan dış ortama (çevreye) olan ısı kaybının karşılanması prensibi ile çalışan sistemlerdir. Merkezi ve lokal (bölgesel) olarak iki ana başlıkta toplanabilir.Lokal ısıtma sistemleri de genel olarak merkezi ısıtma ile aynı prensipleri taşır. Fakat burada kullanıcılar binalarını ortak (merkezi) bir sistemden değil bireysel olarak ısıtırlar. Burada merkezi ısıtmada olduğu gibi, sıcak sulu ısıtma sistemleri kullanılabilir. Bu durumda kullanıcılar kendi dairelerindeki radyatörleri ısıtmak için kombi veya kat kaloriferi adı verilen ısıtma cihazlarını kullanırlar.Merkezi ısıtma, genel olarak, soğuk iklimlerdeki büyük yapılarda kullanılır. Sistem, kullanılacak akışkanı (su, hava veya buharı) ısıtmak için merkezi kazan veya ısıtıcı, ısıtılmış akışkanın dağıtımı için boru tesisatı ve ısıyı ortam havasına transfer etmek için nihai ısı ileticilerini (radyatör , fancoil , ısı apareyleri vs) içerir.

II

02. PROJE

İhtiyaçlara yönelik çözümlerimizin projelendirilmesi

IV

04. UYGULAMA

Projelendirilmiş taahhütlerin uygulanması ve devreye alınması

I

01. KEŞİF

Uygulama yapılacak alanın tespiti ve incelenmesi

III

03. TAAHHÜT

Projelendirilmiş uygulamaların sözleşme dahilinde taahhüt edilmesi

Isıtma Sistemleri

ÇÖZÜM ORTAKLARI

Isıtma Sistemleri çözümleri geliştirdiğimiz iş birlikteliklerimiz

Isıtma Sistemleri

NASIL

YARDIMCI

OLABİLİRİZ?

Isıtma Sistemleri BLOG

Isıtma Sistemleri hakkında içeriklerin yer aldığı blogumuz