Avant Maya, ısıtma, soğutma, iklimlendirme, havalandırma ve yangın söndürme sistemlerinin projelendirilmesi, uygulaması gibi konularda profesyonel olarak danışmanlık, taahhüt, satış ve teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Site içerigi izinsiz olarak kullanılamaz. Bu web sitesi bir Avant Maya AŞ. iştirakidir. Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logolar ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.

AVANT MAYA

YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ

Yerden ısıtma sistemi, mekândaki ısı kayıplarını, zemin betonu içindeki borularla ısı kaynağından aldığı enerjiyi zemin altına yayarak dağıtan, zemini dolayısı ile ortamı ısıtan bir ısıtma sistemidir.

Borulu ve Sulu

Yerden Isıtma Sistemleri

Borulu sulu zeminden ısıtma sistemleri 40 – 45 C sıcak su ile çalışır. 40-45 C sıcak su verebilen her türlü ısıtıcı kullanılır. Doğalgaz, kömürlü kazan, motorinli kazanlar, ısı pompası , güneş enerjisi destekli ısıtıcılar ve elektrikli kombiler gibi.

Elektrik Kablolu

Zeminden Isıtma Sistemleri

Elektrik Kablolu Zeminden Isıtma, rezistans özellikli kablolar ile yapılan döşeme altı ısıtma sistemine verdiğimiz isimdir. Kabloların belirli bir dirençleri ve ısıl güçleri vardır , konut ve ofis ısıtılmasında kullanılan kablolar genellikle 16 – 17-18 Watt/metredir.

Karbonik Filme

Döşemeden Isıtma Sistemleri

Karbonik Filmle döşemeden Isıtma Sistemleri, karbon ısıtma filmleri ile yapılan ısıtma türüdür. Karbon ısıtma filmleri laminasyon yöntemi ile imal edilirler ve ısıtıcı filmlerin içerisinde rezistans ya da tel yoktur bunun yerine karbon zerrecikleri vardır.

Ücretsiz Keşif

Yapınıza en uygun Yerden Isıtma Sistemleri çözümünü bulmanıza yardımcı olalım.

Yerden Isıtma Sistemleri BLOG

Isıtma Sistemleri hakkında içeriklerin yer aldığı blogumuz