Avant Maya, ısıtma, soğutma, iklimlendirme, havalandırma ve yangın söndürme sistemlerinin projelendirilmesi, uygulaması gibi konularda profesyonel olarak danışmanlık, taahhüt, satış ve teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Site içerigi izinsiz olarak kullanılamaz. Bu web sitesi bir Avant Maya AŞ. iştirakidir. Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logolar ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.

Merkezi Süpürge

AVANT MAYA

MERKEZİ SÜPÜRGE

Merkezi Süpürge Uzmanı Avant Maya ile tanışmanızın vakti çoktan geldi.
Merkezi elektrikli süpürgeler çalışma ve yaşam alanlarınızı temizlemenin en sağlam, en rahat ve en kolay yolu olarak karşınıza çıkıyor.
Gelin bu deneyimi birlikte yaşayalım.

EV TİPİ

Sistemler

Ev Tipi Merkezi Süpürge Sistemleri konut gibi yaşam alanlarınızda kullanıma yönelik geliştirilmiş hijyen ve performansa yönelik kompakt merkezi süpürge sistemleridir.

SANAYİ TİPİ

Sistemler

Sanayi Tipi Merkezi Süpürge Sistemleri otel, hastane, eğitim kurumları, fabrika, işyerleri ve ibadethaneler gibi sosyal alanlarınızda kullanıma yönelik geliştirilmiştir.

Ücretsiz Keşif

Yapınıza en uygun Merkezi Süpürge çözümünü bulmanıza yardımcı olalım.

MERKEZİ SÜPÜRGE SİSTEMLERİ

REFERANSLAR

Merkezi Süpürge çözümleri sunduğumuz referanslarımız

Merkezi Süpürge uygulama alanları açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Apartman daireleri, villalar, müstakil evler, çok katlı mekanlar, siteler, toplu konutlar, spor kompleksleri, ana okulları, kreşler, dershaneler, yurt binaları, okullar, eğitim kurumları, camiler, mescitler, ibadethaneler, huzur evleri, oteller, sinemalar, restoranlar, ofisler, bankalar, mağazalar, güzellik salonları, alışveriş merkezleri, hastaneler, sağlık kuruluşları, akaryakıt istasyonları, oto galeriler, oto yıkamalar, şehirler arası otobüsler, gemiler, yatlar, uçaklar, fabrikalar gibi.

UYGULAMA ESASLARIMIZ

NASIL YAPARIZ?

Klasik elektrik süpürgeleri kullanıma başladıktan kısa bir süre sonra ortama koku ve toz yayarlar. Bu koku ortamdan emdiği toz, kir ve partiküllerinin önemli bir kısmını filtre edemeyerek egzoz çıkışından tekrar aynı ortama geri verir. Yaşam alanlarındaki tozun %100’ünü ancak merkezi süpürge sistemi sayesinde yok etmeyi başarabilirsiniz. Merkezi süpürge sisteminde, kullanıcının temizlik hortumunu duvardaki süpürge prizine takması ile makine dairesindeki veya garajdaki ana vakum ünitesini emiş yapmaya başlar. Mekândaki tozlar emilip duvar içerisindeki PVC süpürge tesisatı yoluyla ana vakum ünitesinin çöp kovasına transfer olurlar. Makine uzak bir noktada konumlandığından ortamda asla olmaz ayrıca cihaz odadan odaya veya kattan kata taşınmadığı için temizlik işlemi daha kolay bir hale gelir.

II

02. PROJE

İhtiyaçlara yönelik çözümlerimizin projelendirilmesi

IV

04. UYGULAMA

Projelendirilmiş taahhütlerin uygulanması ve devreye alınması

I

01. KEŞİF

Uygulama yapılacak alanın tespiti ve incelenmesi

III

03. TAAHHÜT

Projelendirilmiş uygulamaların sözleşme dahilinde taahhüt edilmesi

ÇÖZÜM ORTAKLARI

Merkezi Süpürge çözümleri geliştirdiğimiz iş birlikteliklerimiz

Merkezi Süpürge

NASIL

YARDIMCI

OLABİLİRİZ?

Amerikan Çevre Koruma Ajansı (EPA) yaşam alanlarında ki hava kirliliğinin Amerika’nın en büyük çevre sağlığı problemi olduğunu belirtiyor. American College of Allergists’ in raporuna göre hastalıkların %50 si kirli yaşam alanı havası sayesinde meydana geliyor veya etkileniyor.Günümüzde kullanılan sentetik mobilya materyalleri, kimyasal formüllü ev araç-gereçleri, fazlalaşan inşaatlar yaşam alanı havasının kalitesinin düşmesinde ki birkaç nedenden bazıları.

Çoğu insan zamanlarının %90 ‘ını kapalı mekanlarda geçiriyor, dolayısıyla yaşam alanı hava kalitesi çok önemli bir hale geliyor sağlığımız için. Temizlediği kirleri ve alerjenleri tekrar ortama veren klasik elektrik süpürgelerine karşın Merkezi Vakum Sistemleri, kiri, tozu ve alerjenleri %100 temizler. Eviniz Merkezi Süpürge Sistemi ile daha güzel gözükecek, daha güzel kokacak ve daha temiz bir hava sunacak.

 • Merkezi Süpürge nasıl çalışır?
 • Merkezi Süpürge garantili mi?
 • Merkezi Süpürge sorun giderme
 • Merkezi Süpürge kullanım kılavuzu
 • Yeni yapılmakta olan evlere kurulum
 • Yapılmış evlere kurulum
 • Kendiniz yapın
 • Kurulum malzemeleri
 • Hava kalitesi ile ilgili gerçekler
 • Filtreleme
 • Temizlik için ipuçları
 • Kullanılan terimler