Avant Maya, ısıtma, soğutma, iklimlendirme, havalandırma ve yangın söndürme sistemlerinin projelendirilmesi, uygulaması gibi konularda profesyonel olarak danışmanlık, taahhüt, satış ve teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Site içerigi izinsiz olarak kullanılamaz. Bu web sitesi bir Avant Maya AŞ. iştirakidir. Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logolar ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.

Hakkımızda

Şirket Profili

AVANT MAYA

Otuz yılı aşkın kamu ve özel sektör tecrübesiyle, nitelikli yapı çözümleri üreten AVANT MAYA sizi profesyonel anlayışı ve değerlendirmeleri ile tanışmaya davet ediyor.

 

Uzmanı olduğumuz hizmet kollarının başında gelen, Hvac sistemler, ingilizce dilinde “Heating Ventilating and Air Conditioning” kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş kısaltmadır. Havalandırma sektörünün tüm dallarını kapsar. Ayrıca Makine mühendisliği alanında bir alt kol olan tesisat mühendisliği kapsamında değerlendirilmektedir.

  • 30 Yılı aşkın tecrübe
  • 200'ün üzerinde bitmiş proje ve memnun müşteri
  • Global ölçekli deneyim
AVANT MAYA
1987

BAŞLANGIÇ, BURSA

Bugünkü tanışmamızı 1987 yılında Bursa’da tesisat işleri yapımına başlayan ve kuruluşumuzun temellerini atan Kadir Bey’e borçluyuz.

2009

GELİŞİM, AZERBAYCAN

Avant Maya’nın bugünkü çekirdek kadrosunu oluşturan ekibin global ölçekli ilk projesini uygulaması ve teslim etmesi

2019

DEĞİŞİM, İSTANBUL

Sektörel birikim ve gelişimini tamamlayan şirketimiz bugünkü kurumsal yüzüne AVANT MAYA ismini alarak devam etmeye başladı.

 

12+Hizmet Kolu
31+Yıllık Tecrübe
200+Tamamlanmış Proje
384+Memnun Müşteri

TANITIM FİLMİ

Danışmanlık

Danışmanlık

Geliştirmekte olduğunuz nitelikli yapınızın mekanik tesisat, HVAC, ve konfora yönelik çözümlerine dayalı projeye odaklı danışmanlık hizmetleri.
Taahhüt

İnşaat & Taahhüt

Yapılarınızın proje aşamasından itibaren keşif özetlerinin çıkarılması ve projeye yönelik çözümlerin geliştirilip taahhüde dönüştürülmesi.
Satış

Satış & Servis

Uygulamasını gerçekleştirdiğimiz projelerin gereksinimlerine yönelik makine, ekipman ve yedek parça satışı ve teknik servis hizmeti.

AVANT MAYA

TAKIM

ARKADAŞLARI

Veli Yalçın

Veli Yalçın

Genel Müdür

image

Melek Esen

Kurucu Ortak

image

Kadir Paker

Teknik Müdür

ÇÖZÜM ORTAKLARI

Müşterilerimizin mevcut ve değişen ihtiyaçlarını karşılayabilmek için hizmet ağımıza kattığımız dünyanın önde gelen firmaları çözüm ortaklarımızdır.